Irodavezető állás

DEKRA Vizsgálólaboratórium

Irodavezető kollégát keresünk
Feladatok:
  • Részvétel az irányítási rendszer adminisztratív üzemeltetésében
  • Az irányítási rendszerből származó irodai feladatok teljes körű végrehajtása
  • Ajánlatkérések, árajánlatok, megrendelések kezelése, archiválása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás a megrendelő és az alvállalkozó között
  • Nem akkreditált vizsgálatok nyomon követése (árajánlatkéréstől a jegyzőkönyv kiadásáig)
  • Számlázási feladatok elvégzése
  • Műszerek kalibrálásnak nyomon követése
  • Készletek ellenőrzése, feltöltése
  • Operatív segítségnyújtás a vizsgáló-, gyakorló- és kezdőmérnökök feladatainál
  • Vizsgálati jegyzőkönyvek kiadásának előkészítése
  • Irányítási feljegyzések készítése, kezelése, archiválása
  • Pályázatok előkészítése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel, Outlook stb.)
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Nyitottság új dolgok iránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors, precíz, megbízható munkavégzés
  • Rugalmasság, önállóság, határozottság
Az állás betöltéshez előnyt jelent:
  • Angol és/ vagy német nyelv ismerete
  • Felsőfokú végzettség és/vagy Munkavédelmi technikusi végzettség
Amit kínálunk:
  • Önálló munkavégzés lehetősége
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Béren kívüli juttatások
  • Azonnali munkakezdés
Munkavégzés helye:
  • Budapest
  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél fizetési igény megjelölésével

A pozícióra ezen a linken, e-mailben, vagy a "jelentkezem az állásra!" gombra kattintva tud jelentkezni munkakör és bérigény megjelölésével, valamint szakmai önéletrajza csatolásával.